Detta jobb går inte längre att söka
Men kolla in våra andra jobb istället!
Strukturerat administratör sökes till uppdrag i Västerås!
Vill du arbeta i ett team där struktur, kvalitet och tydliga arbetsprocesser genomsyrar vardagen? Här får du en modern arbetsmiljö med affärssystem som Oracle Fusion samt tydliga rutiner och ett starkt stöd från engagerade kollegor. Du blir en viktig del av en organisation som värdesätter din noggrannhet och förmåga att arbeta fokuserat.
Välkommen med din ansökan idag!
Ditt anställningserbjudande
Vi erbjuder dig ett uppdrag i en organisation som kombinerar professionell struktur med en varm och stöttande kultur. Här finns tydliga processer som ger dig trygghet, samtidigt som du får stor frihet att ta ansvar och utvecklas i din roll. Dessutom får du möjligheten att stärka din administrativa kompetens och bredda ditt CV med erfarenheter från en ledande verksamhet. Allt detta i ett team som präglas av samarbete, engagemang och en stark vilja att lyckas tillsammans!
Dina arbetsuppgifter
Värt att veta
Uppdraget är på heltid och sträcker sig från maj 2025 till september 2025. Placering är i Västerås. Du arbetar på plats i en stabil organisation där administrativa processer står i centrum. Konsultuppdrag via oss på TNG, med möjlighet att bygga starka erfarenheter inom administration och affärssystem.
Våra förväntningar
För att trivas i rollen är du en person som uppskattar ordning och struktur samt som snabbt kan sätta dig in i administrativa rutiner. Du har tidigare erfarenhet av administrativt arbete och känner dig trygg i att hantera flera uppgifter parallellt. Du arbetar effektivt även med repetitiva arbetsuppgifter och har en god förmåga att fokusera under längre perioder. Det är ett krav att du är flytande i svenska, både muntligt och skriftligt. Erfarenhet av affärssystem, särskilt Oracle Fusion, samt daglig användning av Outlook är starkt meriterande.